'Paqe dhe dashuri' përmes fotos së Miriam Canit e vogëlushëve të saj (FOTO)

Miriam, Alban, Ameli dhe Duam

Këngëtari Alban Skënderaj bashkë me Miriam Canin janë një ndër çiftet më të dashura të shoëbizit shqiptar. Së fundmi ata e kanë zgjeruar familjen e tyre me të voglin Duam, i cili po rritet dita ditës. Ameli bashkë me djalin e vogël plotësojnë një katërshe të fuqishme bashkë me Albanin e Miriamin.  

Në çdo moment ata shfaqin vetëm dashuri dhe paqe. Në shumë raste ata sjellin për publikun momentet e përditshmërisë së tyre gjatë qëndrimit në shtëpi apo në pushime. Këngëtari ka publikuar pak minuta më parë një fotot të Miriamit bashkë me fëmijët të ulur në bar duke shijuar rrezet e diellit.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hiqen koalicionet parazgjedhore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Aktakuzat ndaj Thaçit/ Rexhep Selimi: Hetimet e Hagës të padrejta dhe etnike! Askush s'mund të fajësojë UÇK për krimet e pasluftës