Paralajmërimi i Metës/ Milo: Presidenti nuk e shpërndan dot parlamentin, mazhoranca nuk do e përfillte dekretin e tij

1574196120_MILO.jpg

Kreu i Partisë Demokracia Sociale komentoi në emisionin Repolitix deklaratat e presidentit Ilir Meta se mund të shpërndajë parlamentin. Milo tha se Meta nuk do e ndërmerrte një akt të tillë pas mazhoranca nuk do e përfillte dekretin e tij

"Meta nuk do e shpërndajë parlamentin, maxhoranca nuk do e përfillte dekretin e tij", tha Milo.


Lajmi kryesor:

Ngërçi në Kushtetuese/ Ironia e Patozit: Krizë e 'fabrikuar'! Kur Meta thotë të marrim armët, Basha del takon fermerët (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    A ka ndikuar COVID-19 në ekonominë familjare?×

Lajmi i fundit

John

Shotgun, drogë, paund, franga, lekë dhe euro, arrestohet 29 vjeçari nga Fushë-Kruja