Parashikimi i motit për ditën e sotme

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Moti do të jetë me vranësira dhe reshje shiu në veri dhe në verilindje, ndërsa zona qendrore dhe jugu do të jetë me diell dhe vranësira të herëpashershme.

Temperaturat minimale do të jenë të larta në mëngjes nga 10-19 gradë në veri, ndërsa gjatë ditë do të jenë me rritje nga 21-23 gradë. Sakaq në zonat e ulëta dhe bregdet temperaturat do të jenë 24-26 gradë C.

Era do të jetë me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi 8-15 m/sek dhe dallgëzim të forcë 4-5 ballë në det të hapur.

 

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Berisha e Meta do e arrijnë qëllimin me protestën e 6 dhjetorit×

Lajmi i fundit

Prej disa muajsh e sëmurë, ndahet nga jeta në moshë të re avokatja Denisa Daka! Reagojnë të njohur të politikës, drejtësisë e gazetarisë

Prej disa muajsh e sëmurë, ndahet nga jeta në moshë të re avokatja Denisa Daka! Reagojnë të njohur të politikës, drejtësisë e gazetarisë