Pas eliminimit të Dagz, Donaldi ‘thumbon’ Einxhel: Ngele duke qarë si e ve! Ajo i kthehet keq: Je i neveritshëm, ke ngecur te Trixa

Einxhel Shkira dhe Donald Veshaj

Einxhel Shkira dhe Donald Veshaj

Një përplasje ka ndodhur mbrëmjen e sotme mes Einxhel dhe Donaldit në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’. Debati mes tyre ka nisur teksa po diskutonin mbi eliminimet puntatën e kaluar.

Donaldi e akuzoi Einxhel se ka treguar disa fytyra në lojën e saj dhe qëndrimin me Ilirin, teksa e thumboi edhe për largimin e Dagz.

 “Ti ke ndryshuar shumë në këtë shtëpi. Në fillim njihja një Einxhel tjetër, kurse kjo që je tani nuk po më pëlqen fare. Po më lër të flas pse po qurravitesh. Ngele duke qarë si e ve?”, tha Donaldi.

“Je shumë i neveritshëm. Ti i përdor njerëzit. Edhe te Trixa ke ngecur” ia ktheu Einxhel.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po dështon zgjedhja e Presidentit me konsensus?×

Lajmi i fundit

John

Të hënën Kuvendi në 2 seanca plenare, pasdite zhvillohet raundi i dytë për Presidentin! Procesi u kthye në pikën zero