Pas goditjes me grusht, Berisha i gjakosur merr fjalën para protestuesve: Askush nuk na mposht ne, do e rrëzojmë Ramën

 

Sali Berisha ka mbajtur fjalën e tij në hapjen e protestës së Rithemelimit. Pavarësisht se u godit me grusht nga një prej personave që ndodhej në turmën e protestuesve, Berisha doli i gjakosur para protestuesve dhe deklaroi se do të rrëzonte kryeministrin, Edi Rama.

“Asgjë në botë nuk na mposht ne, popullin e opozitës dhe popullin e fitores, poshtë Edi Rama, poshtë kriminelët, ne do ju rrëzojmë. Jemi këtu sot së bashku për të protestuar kundër regjimit të horrave dhe kriminelave”- u shpreh Berisha.


Lajmi kryesor:

Një burrë e qëllon me grusht në fytyrë, gjakoset Sali Berisha! Protestuesit e rrahin rëndë dhunuesin! Opozita nuk shkel perimetrin e sigurisë së Samitit (VIDEO)


B.V/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se do zbulohet pronari i 400 mijë € të vjedhura nga pastruesja?×

Lajmi i fundit

Fitorja me Milanin në derbi, Inter 'detyrohet' të paguajë 10 milionë euro për Kristjan Asllanin

Fitorja me Milanin në derbi, Inter 'detyrohet' të paguajë 10 milionë euro për Kristjan Asllanin