Pas lajmit se u nda nga bashkëshortja, Stresi kalon mbrëmjen me femra (FOTO)

Ditën e djeshme ka qarkulluar në media lajmi se çifti i përfolur Stresi dhe bashkëshortja e tij Keisi u ndanë.

Ky lajm vjen krejt papritur në monetin kur reperi kaloi një periudhë të gjatë në burg, pasi u arrestua nën akuzën e trafikimit të lëndëve narkotike dhe armëmbajtjes  paleje.

Gajtë gjithë kësaj periudhe bashkëshortja e reperit ishte mëbështetja e tij më e madhe. Por me sa duket çifti po kalon një periudhë të vështirë. Kanë fshirë fotot ngga rrjetet sociale dhe nuk ndiqen më me njëri-tjetrin.

Të gjitha këto kanë ngritur aludimet se mes tyre çdo gjë ka marrë fund. Ndërkohë që lidhur me këto lajme duket se dyshja nuk ka ndërmend të flas. Ditën e djeshme Stresi publikoi një video ku shfaqej duke u relaksuar në një dhomë ku përball shihej një vajzë. Nuk dihet nëse ajo është dikush tjetër dhe jo partnerja e tij.

 

 

A.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    100 vjet parlamentarizëm, a jeni të kënaqur me nivelin e deputetëve aktual të Kuvendit?

Komento

Komente

  • Tropojani: 16/07/2019 14:47

    Ku i kish syte ajo idjote qe u lidh meket gangster i biri i tjatit kriminel.

    Përgjigju