Pas ndarjes nga Olsi Bylyku, Egli Tako rrëfehet për herë të parë: Më ka marrë malli…

Pas ndarjes nga Olsi Bylyku, Egli Tako rrëfehet për herë të parë: Më ka marrë malli…

Egli dhe Olsi

Këngëtarja Egli Tako e ftuar në rubrikën “Mos i bjer me top” në E Diell ka komentuar ndarjen me Olsi Bylykun.

Ndërsa shprehet se është mirë edhe pse ka kaluar një periudhë ndryshe, ajo thekson se ka vendosur të ecë me mendimin që çdo gjë ndodh për një arsye dhe se pas saj vjen diçka pozitive.

Ajo nuk e ka mohuar se ndjen ende mall pwr tw.

“Nuk di çfarë përgjigje të të jap në këtë aspekt. Është krejt normale që patjetër ka pasur momente të caktuara që ndjehet mungesa sepse ka qenë një lidhje e konsoliduar dhe relativisht e gjatë, kështu që ka edhe momente që ndjen edhe mall bashkë me lëmshin e të gjitha ndjesive të tjera që ke, ka edhe ndonjë shkëndijë malli nuk diskutohet, por jam ok, jam shumë mirë.”- tha ajo.

 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sulmi në Veri të Kosovës, a rrezikohet një konflikt në rajon?×

Lajmi i fundit

Sulmi në veri të Kosovës, Albin Kurti mbledh qeverinë: Grupi terrorist me armatim me vlerë 5 mln euro, për qindra luftëtarë! Skenar për gjakderdhje

Sulmi në veri të Kosovës, Albin Kurti mbledh qeverinë: Grupi terrorist me armatim me vlerë 5 mln euro, për qindra luftëtarë! Skenar për gjakderdhje