Identifikohet 20 vjeçari që plagosi me armë 45 vjeçarin në Astir

Pamje nga vendi i ngjarjes

Autori i plagosjes së 45 vjeçarit Spartak Beqaraj në Astir është identifikuar nga policia.

Pas një ore nga ngjarja është identifikuar 20 vjeçari me iniciale A. M., si autor i ngjarjes.

Pas një konflikti të çastit, 20 vjeçari qëlloi me armë zjarri në këmbë Spartak Beqarajn.


Lajmi kryesor:

Sherri mes fqinjëve në Astir! Plagoset me armë zjarri 45 vjeçari, policia në ndjekje të autorit (VIDEO)


D.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Platforma 'Deputeti që duam' dhe votim nga anëtarësia, a e mbështesni mënyrën si partitë po zgjedhin kandidatët e 25 prillit?×

Lajmi i fundit

John

Denoncimet e PD-së për inceneratorët, Murrizi: Janë ngritje pazari për gjobë