Pas tragjedisë, Meta rikthehet në Durrës për fundjavë...jo si president, por si tifoz

DURRËS- Presidenti Ilir Meta, nuk e ka mbajtur sekret afeksionin e tij për skuadrën skoceze Sëlltik.

Si një tifoz, kurrsesi nuk mund të rrinte pa i përshëndetur për fitoren e tyre dhe mbi të gjitha kualifikimin në Europa Leage. Këtë të shtunë, Meta është zhveshur nga kostumi i presidentit dhe është veshur me ngjyrat e ekipit të tij të zemrës.

Bashkangjitur videos, presidenti shkruan: Nga bregdeti i Durrësit dua t'ju uroj sot edhe njëherë të gjithë tifozëve të celticfc për fitoren e BetfredCupFinal, si dhe për kualifikimin për në fazën tjetër të Europa League. Hail Hail!

Postimi i presidentit Ilir Meta 

B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A po e menaxhon siç duhet qeveria pandeminë e COVID-19?

Komento

Komente

 • David: 14/12/2019 21:55

  Ky eshte presidenti i vendit. Mjere Shqiperia.

  Përgjigju
 • Hahahhahaha: 14/12/2019 17:42

  O zot sa personazh qesharak cfar leshko loooott lot

  Përgjigju
 • Ilir: 14/12/2019 17:29

  Sa rende qe jeni...! Mjere ky popull me keto palaco qe e drejtojne...!

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Djegia e fabrikës në Skrapar, Silva Caka: Institucionet vendore e qendrore të bashkëpunojnë për ringritjen e saj, punëson me qindra gra e vajza