Pashkë në kohë karantinë, çifti Dembacaj-Frroku i feston me puthje dhe përqafime

Ish-deputeti Mark Frroku dhe Rudina Dembacaj kanë festuar për herë të parë së bashku festën e Pashkëve. Çifti që të shtunën nis të postonte foto ku tregoheshin vezët e pikturuara nga vajza Dembacajt, Viktoria.

Sot ndërkohë nuk kanë munguar fotot e çiftit ku herë shfaqeshin të përqafuar dhe herë tjera duke kaluar momente më të ëmbla si puthjet. Të dy ata duken më të lumtur se kurrë, ndërsa moderatorja në rrjetet e saj sociale shkruan:

“Gëzuar Pashkët të gjithëve! Durim dhe kurajo për këtë periudhë të vështirë. Me dashuri Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku!”

Çifti prej disa kohësh ka nisur bashkëjetesën, ndërkohë që kanë zbuluar se këtë periudhë të vështirë për të gjithë po e kalojnë se bashku me vajzën Viktoria dhe dy fëmijët e Frrokut si dhe prindërit e këtij të fundit.

 

1/2
Ne.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e përballon ekonomia shqiptare një karantinë të dytë?

Komento

Komente

  • Tironci: 12/04/2020 18:25

    I Treti e nerastese i verteti?

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Sot shi, por mësoni se si do të jetë moti për ditën e nesërme