Për një foto 'një ushtri fotografësh me vete', Belind Këlliçi akuzon Veliajn për 'armatë propagande', por shikoni ç’bën në qendër të Tiranës

Për një foto 'një ushtri fotografësh me vete', Belind Këlliçi akuzon Veliajn për 'armatë propagande', por shikoni ç’bën në qendër të Tiranës

Belind Këlliçi dhe 'ushtria e fotografëve' pas tij në Sheshin 'Skënderbej'

Kandidati i Rithemelimit për bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi, ka nisur tashmë fushatën për zgjedhjet e 14 majit, ndërsa nga pas duket se ka një grup të fuqishëm marketingu.

Megjithëse flet për propagandë e sulmon kreun aktual të bashkisë së Tiranës Erion Veliajn, Belind Këlliçi është shfaqur sot në sheshin ‘Skëndërbej’ me një grup prej rreth 10 fotografësh, në përpjekje për të nxjerrë sa më mirë imazhin e tij.

Siç shihet në prapaskenë, Belind Këlliçi merr një ‘ushtri fotografësh’ me vete për të përcjellë premtimet e tij propaganduese që të fitojë garën për postin e kryebashkiakut të Tiranës.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • TANI: 27/03/2023 08:09

  PO BEN VIDEOKLIP ME MANDIN E NISHTULLES

  Përgjigju
 • Mira: 26/03/2023 09:42

  Kellic faqesimitja don te dale bukur ne foto

  Përgjigju
 • Iris: 26/03/2023 01:36

  /GONI/,pse eshte nga nje minorance, nuk ke pse perdor kete lloj etiketimi racor! Fakti qe zoteria i siperpermendur ka arritur te behet deputet,kandidat bashkie,etj eshte shembull i avancimit dhe emancipimit te komunitetit te tij.

  Përgjigju
 • Goni: 25/03/2023 21:00

  Ky eshte jevg. Pse nuk punon per avancimin dhe emancipimin e komunitetit te tij por merret llogje gjithe diten?

  Përgjigju
 • Or bablok or tejjjj: 25/03/2023 17:55

  Po Ca mereni me Cop idioi qe Bo gore

  Përgjigju
 • Haha: 25/03/2023 17:30

  Po ky Krrici a e kishte me vehte magjarin?

  Përgjigju
 • Ben: 25/03/2023 15:22

  Kandidat pa pike lezeti.Ky eshte i biri i pa aftesise.Nuk di te boje asgjo.E degjoni kur flet,gjuha Sales.

  Përgjigju
 • Sulua: 25/03/2023 14:07

  Kerricua nuk fiton or joo dhe 200 fotograf te mar me vete

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Veriu i Kosovës, a duhet që Kurti të pranojë kërkesat e SHBA-BE?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Manchester City dhe Guardiola në majë të Evropës, 'Qytetarët' mposhtin Interin në finalen e Champions League! Marrin trofeun e parë

VIDEO/ Manchester City dhe Guardiola në majë të Evropës, 'Qytetarët' mposhtin Interin në finalen e Champions League! Marrin trofeun e parë