Përfshihet nga flakët mali i Dukatit, zjarrfikëset po punojnë për shuarjen e tij

Një zjarr ka rënë këtë mbrëmje në Dukat të Vlorës. Report Tv sjell pamje nga ku shihet se tymi dhe flaka kanë mbuluar zonën.

Zjarrfikësit kanë shkuar në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Kjo vatër zjarri ka qenë aktive edhe para pak ditësh, është fikur dhe mbrëmjen e sotme është riaktivizuar sërish.

 

K.T./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se premtimet e programit të qeverisë Rama 3 do të realizohen?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Krijohet Agjencia për Mediat dhe Informimin, PD: Ky mandat do jetë i censurës së ligjëruar me vule kryeministrore, ogur i keq për fjalën e lirë