Përfshihet nga flakët një banesë në Fushë-Krujë, digjet dhoma e katit të dytë (VIDEO)

FUSHË KRUJË- Një banese është përfshirë nga flakët në Fushë-Krujë. Zjarri ka djegur një dhomë në katin e dytë të banesës së familjes së Selim Pulës, banor i zonës.

Ka qenë ndërhyrja e pronarëve dhe mbërritja në kohë e zjarrfikëses ajo që ka bërë të mundur parandalimin e djegies së të tërë banesës dhe përhapjen e flakëve në banesat ngjitur.

Zjarri dyshohet te jete shkaktuar nga një shkëndijë elektrike.

G.MO/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord me propozimin e Berishës që votimi të bëhet i detyrueshëm?×

Lajmi i fundit

Miqësoret/ Gentian Mezani rikthen Laçin te suksesi, triumfojnë Kukësi dhe Tirana

Miqësoret/ Gentian Mezani rikthen Laçin te suksesi, triumfojnë Kukësi dhe Tirana