Përfundon ndeshja mes Shqipërisë dhe Polonisë, skuadra polake mund 0-1 kombëtaren

Ka përfunduar me fitoren e Polonisë ndeshja në stadiumin 'Air Albania', për kualifikimet në Botëror Dubai 2022.


Lajmi kryesor:

Ëndërr kuqezi e plagosur në 'Air Albania', Shqipëria humb me Poloninë! Incidenti i rëndë me shishet në fushë, shiten brenda në stadium ndërkohë që nga jashtë nuk lejohen


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush Kushtetuta vetëm duhet ndryshuar apo duhet një e re?×

Lajmi i fundit

John

Tronditëse/ Familja afgane shet vajzën për 500 dollarë: Jemi të uritur, duhet ta bënim