Përfundon ndeshja! Shqipëria mundet në Izrael me rezultatin 2-1, del jashtë objektivit

Përfundon ndeshja! Shqipëria mundet në Izrael me rezultatin 2-1, del jashtë objektivit

1664051636_1664051528Screenshot6.jpg

Përfundon ndeshja. Shqipëria mundet në Izrael me rezultatin 2-1, del jashtë objektivit.


Lajmi kryesor:

Shuhen shpresat e Shqipërisë për vendin e parë në Ligën e Kombeve! Gafat e mbrojtjes e nxjerrin jashtë loje në Izrael, mundet 2-1


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Opozita akuzon Ramën për sulmin ndaj Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

10 vite pa Dom Antonio Schiarra, misionarin që ‘ndriçoi’ në Zadrimë dhe ideoi Kambanën e Paqes! Përurohet libri biografik ‘Dhe shkretëtira do lulëzojë’

10 vite pa Dom Antonio Schiarra, misionarin që ‘ndriçoi’ në Zadrimë dhe ideoi Kambanën e Paqes! Përurohet libri biografik ‘Dhe shkretëtira do lulëzojë’