'Përgatituni për një ditë shumë intensive...', ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju sot

Dashi

Yjet janë pozicionuar në anën tuaj dhe kjo do të thotë se nuk do t’ju mungojë mbështetja e zodiakut gjatë ditës së mërkurë.

Demi

Me Mërkurin dhe Afërditën në sintoni të plotë do të keni një mundësi më shumë që në raportet ndërpersonale të riktheni harmoninë.

Binjakët

Pozicioni i favorshëm i yjeve për ju do të plotësohet me hyrjen e Afërditës në shenjë, e cila do të ndikojë shumë pozitivisht në sektorin më delikat, atë të dashurisë.

Gaforrja

Në përgjithësi ndjeheni disi të demotivuar, ndoshta pas një dite jo edhe aq të mirë të së martës por mos u ligështoni.

Luani

Dita e mërkurë pritet të jetë përgjithësisht e mirë, ndonëse Marsi mund t’jua errësojë disi prishmëritë.

Virgjëresha

Përgatituni për një ditë shumë intensive, pasi Mërkuri në shenjë stimulon pikërisht aspektin e punës, ndërkohë që humori juaj do të jetë alternativ.

Peshorja

Edhe pse mund t’ju duket se nuk do të arrini atë që mendoni, mos u tërhiqni, sepse pikërisht në finish nuk do t’ju mungojë mbështetja e yjeve.

Akrepi

Jeni dhe do të vazhdoni të jeni shumë të nxituar edhe këtë periudhë, për arsye se keni Marsin marramendës mbi kokë.

Shigjetari

Në pritje të hyrjes së Mërkurit në shenjë, më mirë të prisni dhe të reflektoni, sesa të merrni vendime për të cilat shumë shpejt mund të pendoheni.

Bricjapi

Kuadri yjor është i favorshëm, sidomos në pjesën e dytë të ditës së mërkurë 28, por duhet të tregoheni më aktivë në mënyrë që të arrini maksimumin.

Ujori

Një përshpejtim i menjëhershëm i ritmeve tuaja mund t’ju zërë disi në kundërkohë, por do të jetë shumë i dobishëm sepse do të konkludoni një punë.

Peshqit

Edhe pse do të jeni shumë të impenjuar dhe ndoshta më shumë se në një drejtim, fusha më interesante për ju e mërkura mbetet dita e dashurisë.

J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e largon dot Sali Berisha nga drejtimi i PD-së Lulzim Bashën?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Plani i ri i Izraelit është të 'zvogëlojë', jo të zgjidhë konfliktin palestinez