Përmbyset zetori në Çermë, plagoset gjyshi me nipin dhe mbesën! 10-vjeçarja në gjendje të rëndë niset drejt Tiranës

LUSHNJË- Teksa gjyshi po udhëtonte me nipin dhe mbesën e tij, zetori është përmbysur e për pasojë kanë mbetur të tre të plagosur. Ngjarja ka ndodhur në Çermë të Lushnjës, por plagët e vogëlushes 10 vjeçare rezultuan më të rënda, prandaj ka qenë i nevojshëm transportimi i saj në spitalin e Traumës për të marrë ndihmë mjekësore më të specializuar.

Burime për Report Tv bëjnë me dije se nipi është 8 vjeç, ndërsa gjyshi i tij është identifikuar si Xhevair Allkaj.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Takimi i 7 mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë dhe 16 marrëveshjet e nënshkruara i konsideroni:×

Lajmi i fundit

John

Rusia dhe Kina kundërshtojnë Samitin e Demokracisë si pengesë të modernizmit:Produkt i mentalitetit të Luftës së Ftohtë