Përndiqte vazhdimisht një vajzë, arrestohet 44-vjeçari në Tiranë

Foto ilustruese

Një 44-vjeçar është arrestuar ne kryeqytet pasi akuzohet për përndjekje.

Sipas policisë i arrestuari është G.H. Ky person në kundërshtim me vendimin e gjykatës, ka shkelur urdhrin e mbrojtjes dhe ka përndjekur në mënyrë të përsëritur një shtetase.

Njoftimi i policisë: Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.3, bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit G. H., 44 vjeç, sepse në kundërshtim me vendimin e gjykatës, ka shkelur urdhërin e mbrojtjes, dhe ka përndjekur në mënyrë të përsëritur një shtetase.

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Të dielën zgjedhjet, cila prej partive politike bëri fushatë më të mirë dhe bindëse?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

U filmua duke blerë vota, kandidati për deputet i LSI-së nuk pranon të dëshmojë për rastin, shpallet në kërkim policor! SPAK nis hetimet