Përplasen 2 makina në Elbasan, një i plagosur

Një tjetër aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Elbasan-Librazhd në fshatin Labinot Fushë, ku ka mbetur i plagosur një person.

Dy makina u përfshinë në aksident duke lënë një të plagosur lehtë, i cili është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Paraprakisht dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë mungesa e ndriçimit dhe shpejtësia.

 

 

 

Be.K./jsh/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rënia e rasteve me Covid-19 dhe efekti i vaksinimit, a duhet të hiqet ora policore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Dalin pamjet nga ekzekutimi i 40-vjeçarit në Vlorë/ 2 autorët po e prisnin në kthesë, njërit i bie arma nga duart! Shoqëruesi i viktimës ia mbath vrapit