Përplasen 4 makina në Elbasan, nuk ka të lënduar (VIDEO)

Një aksident i 4-fishtë ka ndodhur në qendër të qytetit të Elbasanit. Një automjet ka humbur kontrollin dhe si pasojë ka përplasur 2 automjete të parkuara dhe 1 automjet në lëvizje.

Nga aksidenti nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të aksidentit.

I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të mbahen zgjedhjet parlamentare me lista të hapura?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Itali/ Lacio në krizë! Conte rrezikon pankinën te Inter