Përplaset për vdekje një 16-vjeçar në aksin Kamëz-Rinas, arrestohet shoferi 25-vjeçar

Foto ilustruese

TIRANË- Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një djali të mitur ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Kamëz-Rinas . Viktima është O. Ç.,16 vjeç, banues në Domje i cili kur u godit nga makina tip 'Benz' po udhëtonte me biçikletë. Ndërkohë policia njofton se ka arrestuar shoferin e makinës që shkaktoi aksidentin A. H.,25 vjeç, banues në Kamëz.

Ndërkohë në vendin e ngjarjes ka shkuar grup hetimor të cilët po punojnë për të zbuluar detajet dhe shkaqet e plota të këtij aksidenti.

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Presidenti të zgjidhet drejtpërdrejtë nga populli?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Artistët shqiptarë këndojnë “Hallelujah”, perlën muzikore të Leonard Cohen!