I këputi këmbën me makinë të resë, 19 vjeçari Jehon Breçani është djali i ish-zëvendësdrejtorit të Policisë Tiranë Erzen Breçani

19 vjeçari Jehon Breçani, i cili përplasi me makinë të renë në Tiranë është djali i Erzen Breçanit, ish-zëvendësdrejtor i Policisë së Tiranës.


Lajmi kryesor:

Tiranë/ Djali i ish zv.drejtorit të policisë Erzen Breçani përplas me makinë të renë dhe i këput këmbën, 23-vjeçarja në gjendje të rëndë! (VIDEO)


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hetohen gjyqtarët e prokurorët e larguar nga Vettingu?×

Lajmi i fundit

John

Euro 2020/ Historia nuk prodhon gola, Anglia dhe Skocia ndahen në 'paqe'! 'Tre Luanët' humbasin vendin e parë