Pezullimi i fluturimeve, Rama i përgjigjet Metës: Je një nga dy nxitësit e kësaj goditje të çmendur, kërkon rrëzimin e qeverisë

1617734730_edirama31770x4311.png

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur presidentit Ilir Meta, pas deklaratës se duhet të rinisin punimet në aeroportin e Rinasit.

‘Ilir, dokrrat me injorimin e kërkesave të pseudosindikatës së kontrollorëve dhe predikimet për mosndërprerjen e punës në aeroport nuk pinë ujë! Je një nga dy nxitësit e kësaj goditjeje të çmendur, në kërkimin e palodhur të rrëzimit të qeverisë e të vetë shtetit!T'i harrosh të dyja!’- shkruan Rama.


Lajmi kryesor:

Rama: Bojkotimi i punës në Rinas vepër penale, frymëzuesit janë Saliu dhe Iliri! Basha: Rama të ndalë kërcënimet ndaj shqiptarëve! Meta: Të rinisë puna


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A do të shkoni të votoni në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit?×

Lajmi i fundit

John

Kukësi do të votojë skuadrën e punës