Plagosën 54 vjeçarin në Mirditë, në pranga 3 vëllezër (EMRAT)

Tre vëllezër banues në Mirditë janë arrestuar pasi para një viti plagosën për motive të dobëta një person.

 Ngjarja ka ndodhur më 12 maj të vitit 2023, në Fan, Mirditë, kanë goditur me sende të forta shtetasin B. N., informoi sot policia.

Tre vëllëzërit të identifikuar si Edmond Marku 36 vjeç, Mark Marku 33 vjeç dhe Loni  Marku 29 vjeç akuzohen për veprën penale "Plagosja e rëndë me dashje", kryer në bashkëpunim”.

Arrestimi i tyre u krye në bazë të operacionit të koduar “Brothers”.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Lezhës.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Elektrizohet Kalaja e Rozafës! Za Fest rizgjon kulturën në Shkodër

Elektrizohet Kalaja e Rozafës! Za Fest rizgjon kulturën në Shkodër