Plagosi vëllanë me thikë pas një sherri, në pranga 49-vjeçari në Elbasan

Plagosi vëllanë me thikë pas një sherri, në pranga 49-vjeçari në Elbasan

Foto ilustruese

ELBASAN- Një sherr mes dy vëllezërve ka përfunduar deri në plagosje me thikë në Elbasan. Kujtim Kaca ka plagosur me thikë vëllanë e tij Avni Kacan në Elbasan pas një konflikti që patën me njëri-tjetrin.

Pas aktit, Kujtim Kaca është vënë në prangat e policisë ndërsa gjendja e Avni Kacës është jashtë rreziku për jetën.

Ngjarja ndodhi në fshatin Bixellë. Policia shkoi pas marrjes së njoftimit në banesën e dy vëllezërve dhe vendosi në pranga autorin.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Elbasan, për veprime të mëtejshme.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Korçë/ Mbajtën peng 23 emigrantë të paligjshëm në këmbim të 10 mijë eurove, 3 të arrestuar (VIDEO+EMRA)

Korçë/ Mbajtën peng 23 emigrantë të paligjshëm në këmbim të 10 mijë eurove, 3 të arrestuar (VIDEO+EMRA)