Po ngarkonte materiale ndërtimi në një makinë, ndërron jetë aksidentalisht 36-vjeçari në Vlorë

Foto ilustruese

Një 36-vjeçar ka ndërruar jetë aksidentalisht në Vlorë. Sipas policisë në fshatin Skrofotinë, dyshohet se duke ngarkuar materiale në një automjet, aksidentalisht është dëmtuar dhe si pasojë ka ndërruar jetë, shtetasi M. B., 36 vjeç.

Mësohet se 36-vjeçari ka qenë duke ngarkuar materiale ndërtimi, dhe gjatë këtij momenti i kanë rënë materialet në kokë. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket e drejtë që studentët e pavaksinuar të humbasin vitin akademik?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Vaksina e gripit dhe ajo e COVID mund të bëhen në një kohë, mjekja: Grupet e riskut duhet ta kryejnë vaksinën e gripit