Pogradec/Po transportonte drurë të prerë në mënyrë të paligjshme, vihet nën hetim 36-vjeçari

Pogradec/Po transportonte drurë të prerë në mënyrë të paligjshme, vihet nën hetim 36-vjeçari

Sasia e drurëve të sekuestruar

POGRADEC- Një 36-vjeçar me iniciale E.M nga fshati Çërravë, u kap duke transportuar një sasi drurësh të prerë në mënyrë të paligjshme në fshatin Dardhas.

36-vjeçari ishte duke i transportuar drurët me një kamion të tipit “Ifa”.

Si rezultat, ndaj 36-vjeccarit ka nisur një hetim, ndërsa materialet u referuan në Prokurori.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Reforma territoriale, mendoni se ndarja aktuale në 61 bashki është në rregull?×

Lajmi i fundit

I shtrirë në tokë dhe me duart pas shpinës, momenti i arrestimit të një prej autorëve të Masakrës së Çolës, Ani Begajt

I shtrirë në tokë dhe me duart pas shpinës, momenti i arrestimit të një prej autorëve të Masakrës së Çolës, Ani Begajt