Pozitive me COVID-19 një pedagoge në Fakultetin Ekonomik të Elbasanit

Në Elbasan është konfirmuar pozitive me COVID-19 një pedagoge në Fakultetin Ekonomik. Sipas burimeve pedagogia është karantinuar në banesën e saj dhe ndodhet në gjendje të mirë, ndërsa tamponi u është marrë edhe familjarëve dhe kontakteve të saj.

Gjatë ditës së djeshme numri i rasteve  më COVID-19 ishte 108 raste të reja dhe 2 humbje jete në 24 orët e fundit.


Lajmi kryesor:

Bilanci/ Më shumë të shëruar se raste të reja me COVID, 2 viktima në 24 orë! Tirana qarku më i prekur


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Platforma 'Deputeti që duam' dhe votim nga anëtarësia, a e mbështesni mënyrën si partitë po zgjedhin kandidatët?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Luhaten temperaturat, shikoni si do jetë moti për sot