Primabalerina e TKOB Adela Muçollari bëhet nënë, lind Lukas Shkurti

Primabalerina Adela Muçollari dhe bashkëshorti Helton Shkurti

Primabalerina Adela Muçollari dhe bashkëshorti Helton Shkurti

Adela Muçollari, primabalerina e talentuar e Teatrit tonë të Operas dhe Baletit është bërë nënë në ditët e para të këtij viti. Ajo dhe bashkëshorti i saj Helton Shkurti u bënë prindër të Lukas me 6 janar.

Nëna dhe djali gëzojnë shëndet të plotë. Lukas është fëmija e parë i ciftit dhe redaksia e Shqiptarja.com i uron jetë të gjatë e plot shëndet. 

Nuk e dimë nëse do të jetë talenti i baletit i mamasë Adela, apo pasioni i futbollit i babait Helton që do të shndrisë për Lukasin e vogël, deri tani e dimë që ai vjen në një mjedis plot dashuri dhe përkujdesje për të.

a.m./B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Presidenti i ri duhet të jetë i PS apo i opozitës?×

Lajmi i fundit

John

'Besoni tek ajo që ndjeni, pasioni po kthehet në lidhjen tuaj...' horoskopi për ditën e sotme