Princ Harry befason me gjestin e tij... ja çfarë bën për Meghan (VIDEO)

Princ Harry dhe Meghan Markle

Princ Harry dhe Meghan Markle pushtuan sërish vëmendjen botërore.

Ata ndodhen në një turne në Afrikën e Jugut,  ku kanë marrë me vete edhe djalin e tyre të vogël, Archie.

Princi bëri një gjest shumë të ëmbël ndaj bashkëshortes së tij, ku tregoi se ai kujdeset deri në detaje për Meghan.

Në kohën kur kanë qenë në  një ‘workshop’ , ku u mësonin fëmijëve e grave si të kërkojnë të drejtat e tyre, Harry u kap nga kamerat duke rregulluar flokët e mbledhura bisht të bashkëshortes, dhe ishte nje gjest aq bukur!

Ata duken shumë të ëmbël së bashku dhe duket që janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin.

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se premtimet e programit të qeverisë Rama 3 do të realizohen?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Divjakë/ Vret gruan me armë gjahu në banesë dhe më pas veten