Princ Harry dhe Meghan mendojnë të zhvendosen në rezidencën 7-milionë dollarëshe në Malibu (FOTO)

Meghan dhe Harry

Princi Harry dhe Meghan I kanë vënë ‘syrin’ një rezidence 7 milionë dollarëshe në Malibu të Kalifornisë.

Sipas Daily Mail, më parë shtëpia ka qenë në  pronësi të yllit të "Bayëatch",  David Charvet dhe gruas së tij.

Rezidenca ka një pishinë, një fushë tenisi dhe pesë dhoma gjumi.

Nëse ata vendosen atje bashkë me djalin e  tyre 9 muajsh Archie do të kishin mundësi më të lehtë që të vizitonin nënën 63-vjeçare të Markle, Doria Ragland, e cila është vetëm 30 milje larg,  me shtëpi në Hills Windsor.

Në këtë model janë edhe shtëpitë e yjeve të Hollivudit si Robert Downey Jr., Mel Gibson, Dick Van Dyke dhe Caitlyn Jenner.

Jenner është e para që ka treguar se ata po shikonin për një shtëpi në Malibu, gjatë një mbledhje.

"Kam dëgjuar që ata po kërkonin një shtëpi në Malibu. Duhet të ketë qenë e vështirë. Të gjithë meritojnë të jenë të lumtur", është shprehur ajo.

 Ajo gjithashtu tha se mbështet Markle pas vendimit për largimin nga familja mbretërore.

Çifti  zbuloi këtë javë se ata do të përfundojnë zyrtarisht Megxit muajin tjetër, me jetën e tyre të re pa mbretëri.

Princi Harry po zhvillon një doktoraturë të re të përqendruar në shëndetin mendor me Oprah Winfrey në selinë e “Apple” të Kalifornisë.

Markle, e njohur për rolin e saj në dramën "Suits", gjithashtu është duke u përpjekur të futet përsëri në ujërat e aktrimit.

Ora 18:13
Princ Harry dhe Meghan mendojnë të zhvendosen në rezidencën 7-milionë dollarëshe në Malibu
1/5
  • Sondazhi i ditës:

    40 subjekte zgjedhore, 35 parti politike dhe 5 kandidatë të pavarur regjistrohen në KQZ për zgjedhjet e 25 Prillit! Mendoni se është një numër:

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Greqi, një 52-vjeçar shqiptar përplas një fëmijë 11 vjeç, e tërheq zvarrë me motor