Prisni pak, Bora Zemani bën ndryshimin e papritur në pamje! Ja si duket moderatorja

Prisni pak, Bora Zemani bën ndryshimin e papritur në pamje! Ja si duket moderatorja

Bora Zemani

Bora Zemani është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka tërhequr vëmendjen me postimin e saj të fundit. Kjo pasi moderatorja ka ndryshuar modelin e flokëv e dhe ka vendosur balluke.

Bora ka publikuar në Instastory një video ku tregon se ka prerë balluket.

Kujtojmë se moderatorja është një ndër personazhet më të përfolur së fundmi pas aventurës së partnerit të saj aktual Donald Veshaj në BBV.

Bora Zemani

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • leshntresh: 12/05/2023 10:24

    kjo dhe ajo big bradhistja nuk msun ihere me u vesh...alketa vejsiu, bei ca leksione aman.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Ndarja nga jeta e Giorgio Napolitanos, mesazh ngushëllimi nga Begaj: Shqiptarët do ta kujtojnë gjithmonë për mbështetjen e tij në rrugën drejt BE

Ndarja nga jeta e Giorgio Napolitanos, mesazh ngushëllimi nga Begaj: Shqiptarët do ta kujtojnë gjithmonë për mbështetjen e tij në rrugën drejt BE