Pritet të marrë mandatin e deputetit, Dogjani: Do përfaqësoj denjësisht qytetarët e Kamzës

Pritet të marrë mandatin e deputetit, Dogjani: Do përfaqësoj denjësisht qytetarët e Kamzës

1670239438_asslandogjani.JPG

Asllan Dogjani pritet të marrë vendin e deputetit në Kuvend, pasi Belin Këlliçi do të lërë mandatin për Bashkinë. Në një prononcim për gazetaren e Report Tv, Danjela Maloku, Dogjani tha se do i përfaqësoj denjësisht qytetarët që e kanë votuar.

“Sigurisht që do përfaqësoj denjësisht ata burra e gra të rinj e të reja të Kamzës dhe do bëj gjithçka në mbrojtje të drejtave të tyre”, tha Dogjani.


Lajmi kryesor:

Tërhiqet nga gara Alimehmeti, Belind Këlliçi kandidat i Berishës për bashkinë e Tiranës përballë Erion Veliajt


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Gjirokastër/ Prej 24 orëve, 4 mijë banorë të Njësive Administrative Buz e Lutfinjë pa energji elektrike

Gjirokastër/ Prej 24 orëve, 4 mijë banorë të Njësive Administrative Buz e Lutfinjë pa energji elektrike