POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Pritjes së ëmbël i vjen fundi, Xhensila Myrtezaj sjell në jetë princeshën e saj

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj

Dita e sotme është një nga ditët më të lumtura në familjen Kallaku. Këngëtarja shqiptare mjaft e dashur për publikun Xhensila Myrtezaj ka sjellë në jetë princeshën e saj. Gazeta Shqiptare mëson ekskluzivisht se lindja është bërë në një nga spitalet private dhe të dyja gëzojnë shëndet të plotë

 I urojmë një jetë të gjatë vogëlushes! Ditët e fundit kemi parë që Besi dhe Xhensila po nxitonin t’i bënin dhomën gati të voglës së tyre. Tashmë le të presim të na tregojnë edhe emrin që kanë zgjedhur për princeshën e tyre.

fl.mi.
Komento

Komente

  • Maminasi: 12/07/2018 22:23

    Filluan dhe princeshat nga BUBQI .

    Përgjigju
  • Shakaxhiu: 12/07/2018 18:08

    Po ti Besi nuk e ke pasur me ajke se po ta kishe do beje djal ( shaka) Me jete te gjate sekush ka vajza boten ka dhe emrin ta gezoj

    Përgjigju