PS dominon Këshillin Bashkiak të Pogradecit, ndiqet nga Aleanca Demokratike

PS fiton Këshillin Bashkiak të Pogradecit me 62.06% të votave dhe ndiqet nga Aleanca Demokratike me AD 9.25%. Partitë e tjerë kanë marrë FRD 3.84%, PMDE 2.52%, AD 9.25%, PSM 1.82%, PUK 1.73%, PSD 5.45%, PPAK 2.81%, PDS 2.26% dhe G99 3.53%.


Lajmi kryesor:

Përfundon numërimi/ Si ndahen anëtarët e Këshillave bashkiak në gjithë Shqipërinë


  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja me SHBA-të, sipas jush a duhet ta përjashtojë Basha nga grupi i PD-së Sali Berishën?×

Lajmi i fundit

John

Ylli i futbollit, Michael Ballack humb tragjikisht të birin në moshën 18-vjeçare