VIDEO/ Pse u revoltua rrjeti, me Cristiano Ronaldon?

VIDEO/ Pse u revoltua rrjeti, me Cristiano Ronaldon?

Cristiano Ronaldo

Portugalia e nisi me fitore Europianin, por kjo jo falë Kristiano Ronaldos i cili nuk arriti të shënojë kundër Çekisë.

Pas mbylljes së ndeshjes sulmuesi i skuadrës portugeze bëri një veprim antisportiv kundër portierit Jindricc Stanek duke i drejtuar dorën të mbledhur në formë grushti.

Ky gjest i pahijshëm shkaktoi reagime të shumta në rrjetet sociale. Madje shumë komentues e cilësuan Ronaldon si mburravec dhe pa klas.

 

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • HAJDAR KASAP REXHEP BULE LEKA [ KEPI ]: 19/06/2024 14:45

  Kristjano Ronaldo e bëri xhestin nga inati se mezi fituan e prandaj u soll në atë form. Po Kristjano ështē njeri i mir ka ndihmuar shum njerëz të varfër.

  Përgjigju
  • Kristiano: 19/06/2024 18:07

   Boss

 • Sondazhi i ditës:

  'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Sistemimi i plazhit publik të Vlorës, Rama publikon pamjet: Hapësirë e lirë dhe çadrat falas për ata që duan të shijojnë bregdetin

Sistemimi i plazhit publik të Vlorës, Rama publikon pamjet: Hapësirë e lirë dhe çadrat falas për ata që duan të shijojnë bregdetin