Publikohet bashkëpunimi i shumëpritur i Chris Brown me artistin shqiptar (VIDEO)

Gashi dhe Chris Brown

Reperi shqiptar Gashi ka publikuar bashkëpunimin me këngëtarin e famshëm amerikan, Chris Brown.

Ky bashkëpunim ishte paralajmëruar kohë më parë nga vetë këngëtari Gashi.

Kënga mban titullin “Safety” dhe është në bashkëpunim edhe me Afro B dhe DJ Snake.

Kënga është publikuar ditën e djeshme në Youtube dhe është pritur shumë mirë nga fansat.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Basha kryeministër e Rama president', a do të ishit dakord me këto poste për kryetarët e partive të mëdha pas vitit 2021?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

SHBA/ Nuk besonte se ekzistonte, koronavirusi i merr jetën të riut që shkoi në festën 'COVID-19'! Fjalët e fundit që i tha doktorit