Publikohet fotoja intime, kjo është e dashura modele e Feros (Foto)

Reperi Fero

Reperi Fero është përfolur gjithmonë në media si një nga personazhet që bën deklarata të bujshme në lidhje me të gjithë reperët. Ai e shfaq gjithmonë vetëbesimin e tij, ku shprehet se është më i miri dhe se pasardhës do të ketë vetëm djalin e tij.

Por së fundmi Fero është përfolur për një lidhje intime me modelen me origjinë nga Maqedonia, Arbenita Ismajli. Pavarësisht se asnjëri prej tyre nuk ka konfirmuar asgjë, “Prive” ka publikuar një foto intime të çiftit.

Fero dhe Arbenita (foto e publikuar nga Prive)

Ata shfaqen duke u përqafuar teksa buzëqeshin përpara kamerës, ndërkohë që Fero i ka vënë dorën modeles tek të pasmet. Por me një vëzhgim të vogël në rrjetet e tyre sociale, vumë re që  Fero dhe Arbenita pozuan në të njëjtin vend në Gjermani, duke lënë të kuptohet se ishin bashkë.

Fero dhe Arbenita kanë pozuar në të njëjtin vend 

 

1/2
fl.mi./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vrasje, atentate, plagosje! A ju duket shqetësuese situata kriminale në vend?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Koronavirusi 'futet' në burgun e Bradasheshit/ Infektohet shefi i policisë dhe i regjimit të jashtëm