Punëtori bie nga ndërtesa ku po punonte në Laç, dërgohet me urgjencë te Trauma në Tiranë

Në 43-vjeçar ka rënë nga një ndërtesë ku po punonte në qytetin e Laçit. Punëtori D.M. ka qenë duke punuar në lartësi në ndërtesë por ka humbur kontrollin dhe ka rënë duke marrë plagë të rënda në trup.

43-vjeçari është dërguar me urgjencë në Spitalin e Traumës Tiranë dhe ndodhet nën kujdesin mjekësor.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me rekomandimin e Komitetit të Imunizimit për dozë të tretë vaksine për mbi 60 vjeçarët?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

‘Shahu’ i dy superfuqive, SHBA skeptike ndaj Kinës për çështjen e Tajvanit: Nuk mund t’i zëmë besë, nuk kanë miq as aleatë