Punime në rrjet, këto zona në Tiranë do të mbesin pa energji elektrike për 6 orë ditën e nesërme

Foto ilustruese

Disa zona në Tiranë do të mbesin pa energji elektrike për 6 orë ditën e nesërme, si pasojë e punimeve që po kryen në rrjet.

Me një njoftim për mediat, OSHEE bën me dije se energjia do të stakohet gjatë intervalit kohorë 09:00-15:00.

Zonat që do të mbesin pa energji janë: Mëzez, Qafë Kashar, Lagjia "Haskolaj" dhe Kus Allgjatë.

J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ngjarjet në Fier e Fushë Krujë, a jeni të shqetësuar nga situata e rendit dhe sigurisë publike?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Princesha e Japonisë martohet me të dashurin jo mbretëror në një ceremoni të qetë! Gjithçka rreth historisë që na dashuritë e mëdha të 'pamundura' të 'gjakut blu'