Tiranë/ Punime në rrjet, zonat ku do ketë ndërprerje të energjisë elektrike tre ditët në vijim

Foto ilustruese

Si pasojë e punimeve në rrjet, disa zonave në kryeqytet do iu ndërpritet energjia elektrike, në datat 26, 27 dhe 28 tetor, përgjatë intervalit kohor 09:00-13:00.

OSHEE njofton se pa energjie elektrike në datë 26 do të mbesë zona Shinave të Trenit, zona pas  Spitalit Ushtarak, zona pranë ish-parkut të Autobusave dhe rruga “Don Bosko”.

Ndërkohë në datë 27 do iu ndërpritet energjia pjesërisht: Zona pranë Shinave të Trenit dhe tek rruga “Vangjel Noti”.

Sakaq, në datën 28 ndërprerje do të ketë në Paskuqan, Bathore lagjet 2, 3, 5, Paskuqan 2, Babrru, zona e Kodrës së Kuqe dhe rruga “Jordan Misja”.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ndalohen filmat shqiptarë të prodhuar gjatë periudhës komuniste?×

Lajmi i fundit

John

Koronavirusi/ 357 raste të reja dhe 1 viktimë në 24 orët e fundit! 14 pacientë në gjendje të rëndë në spitale