Punimet e Unazës së Madhe në Tiranë, Rama: Po transformohet me ritme të shpejta në të gjitha segmentet

Kryeministri Edi Rama ka ndarë një video në rrjetin e tij social Facebook nga ku ka ndarë ecurinë e punimeve të Unazës së Madhe në Tiranë. Rama shkruan se puna po vijon me ritme të shpejta në të gjitha segmentet. Përbri, kreu i qeverisë ka publikuar edhe një video ku duken punëtorë duke vijuar me punimet në zonë.

“Mirëmëngjesi dhe me Unazën e Madhe të Tiranës, ku puna po vijon me ritme të shpejta në të gjitha segmentet e saj, ju uroj një ditë të mbarë.”- shkruan Rama.

 

G.MO/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • petrit: 09/12/2022 14:15

  nje zgjidhje shume e mire e trafikut rrugor te tirane

  Përgjigju
 • tosi: 09/12/2022 11:29

  shume e bukur eshte si rruge eshte fantastike

  Përgjigju
 • titi: 09/12/2022 11:28

  pune po behen perdit khsu qe bravo i qoft atijt

  Përgjigju
 • Boni: 09/12/2022 11:22

  Unaza e Madhe e Tiranes e ka transformuar teresisht vendin

  Përgjigju
 • klodjan: 09/12/2022 11:05

  jepi o gjigand

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

LIVE/ Milan me mungesa, Asllani në stol te Inter! Nis derbi i

LIVE/ Milan me mungesa, Asllani në stol te Inter! Nis derbi i "Madonninës"