Përplas për vdekje të moshuarin, arrestohet shoferi në Durrës

Foto ilustruese

DURRËS- Një aksident ka ndodhur në Rromanat të qytetit të Durrësit gjatë pasdites së sotme.

Mësohet se 41-vjeçari me iniciale K. I., duke drejtuar mjetin tip "Fiat", ka aksidentuar një këmbësor ende të paidentifikuar, i seksit mashkull,  rreth 70 vjeç.

Si pasojë e aksidentit 70-vjeçari ka humbur jetën.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me rekomandimin e Komitetit të Imunizimit për dozë të tretë vaksine për mbi 60 vjeçarët?

Komento

Komente

  • Yyy: 10/10/2020 19:57

    Ktu duket se sufllaqexhit e ps hyn dhe votojne PO, mbahet msaska gjithditen dhe ne ambjet haputa

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Shkrihet SHÇBA, ministri i Brendshëm prezanton projektligjin e ri për Agjencinë e Mbikëqyrjes Policore