Berat, qëlloi me armë pas konfliktit, arrestohet 55 vjeçari! Në pranga edhe 25 vjeçari që nuk tregoi për sherrin

Berat, qëlloi me armë pas konfliktit, arrestohet 55 vjeçari! Në pranga edhe 25 vjeçari që nuk tregoi për sherrin

Një 55 vjeçar në Berat është arrestuar nga policia pasi qëlloi me armë zjarri në ajër pas konfliktit me një 25 vjeçar. Bëhet fjalë për Ilir Mamuranin i cili pas një sherri të ndodhur për motive të dobëta ka qëlluar ndaj 25 vjeçareit. Në pranga ka rënë edhe i riu, Emiliano Zoga i cili u largua nga vendngjarja dhe nuk kallëzoi rrethanat e konfliktit.

Nën hetim është vënë edhe 49 vjeçari Sh.M, vëllai i Ilir Mamuranit, pasi në banesë iu gjet një armë gjahu gjysmë-automatike, të cilën e posedonte pa leje që u sekuestrua në cilësinë e provës materiale së bashku me pistoletën e përdorur nga Ilir Mamurani.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Gol dhe asist, Vedat Muriqi i shënon Barcelonës në La Liga

VIDEO/ Gol dhe asist, Vedat Muriqi i shënon Barcelonës në La Liga