Qëlloi për vdekje oficerin e policisë gjatë aksionit anti kanabis, zbulohet autori

 

1632822915_aldo.jpg

Aldo Rama, personi që shihni në foto, është autori i dyshuar për vrasjen e oficerit të policisë sot në Lezhë gjatë një operacioni anti kanabis. Autori është në kërkim.


Lajmi kryesor:

Kontrollet për kanabis, vritet në krye të detyrës nënkomisari në Lezhë! Autori qëllon veten me armë, pas 6 orësh kërkime nga RENEA! Policët qëlluan 9 herë drejt makinës së Aldi Ramës, ishte me 3 shokë, njëri ende në arrati (VIDEO)


K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Gjykata Kushtetuese do e shkarkojë presidentin Meta ?×

Lajmi i fundit

John

SHBA/ Sulmonte dhe grabiste qytetarë të pafajshëm, 22- vjeçari në pranga: Ishin homoseksualë