Qëllon me pistoletë manovër mbi kushëririn pas konfliktit për pronën, shoqërohet autori

Pistoleta e sekuestruar

TIRANË- Një person është shoqëruar në komisariatin nr.6 , pasi rreth orës 10:32 në zonën e quajtur Valias, Kashar, ka qëlluar me një pistoletë manovër në drejtim të kushëririt të tij.

I shoqëruari është E.B i cili është konfliktuar me kushëririn e tij Z.B për motive pronësie dhe për pasojë ka qëlluar me pistoletë manovër.

Policia ka sekuestruar armën manovër me të cilën E. B ka kryer qitjen.  Ndërkohë grupi hetimor vijon punën për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes.

/E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Armët që sjellin vrasje! A duhen ndëshkuar më ashpër poseduesit e tyre?

Komento

Komente

  • Flamur: 19/01/2020 17:34

    Me shume

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Futi fqinjën nën gomat e makinës, zbardhen detajet e ngjarjes në Shkodër