Qëlluan me 20 plumba biznesmenin, zbardhen emrat e 3 autorëve! 2 prej tyre vëllezër

Andrea Caushi, Visi Caushi (vëllezër) dhe Redjan Hadëri, janë autorët që plagosën me 20 plumba biznesmenin Spiro Iljadhi. Policia tha se plagosja ka ndodhur pas një konflikti të çastit.


Lajmi kryesor:

Qëllohet me 20 plumba pronari i 'Orange' në Sarandë, në gjendje të rëndë te Trauma! Plagoset edhe pushuesi! Autorë, 2 vëllezër e shoku i tyre nga Tepelena! Policia: Shkak një konflikt i çastit


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e mbeshtesni nismen Ballkani i Hapur krijuar nga Shqipëria, Serbia dhe Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

E rëndë në Mat, 3 fëmijë gjejnë një armë duke kullotur bagëtitë në mal dhe luajnë me të! Vritet aksidentalisht 13-vjeçari