Qenushi ‘kapet mat’ teksa përpiqet të vjedhë ushqim nga banaku i kuzhinës, momenti bëhet viral dhe shkakton buzëqeshje në rrjet

Një video e adhurueshme i një qenueshi që “kapet mat” gjatë përpjekjes për të “vjedhur” ushqim, është bërë viral dhe ka shkaktuar të qeshura në rrjetet sociale.

Qenushi shihet duke qëndruar në këmbët e tij të pasme teksa mundohet të marrin tasin me ushqim nga nanaku i kuzhinës, kur e zonja e tij e kapi në flagrancë.

“E pabesueshme. Jo. Çfarë po bën aty”, dëgjohet teksa i thotë atij në video. Qenushi në atë moment, me një fytyrë paksa të zhgënjyer që nuk arriti ta çonte misionin e tij deri në fund, lëshon tasin dhe largohet.

Momenti i veçantë po shkakton një “lumë” buzëqeshjes në rrjet.

 

J.GJ./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të vendosen kufizime për personat e pavaksinuar?×

Lajmi i fundit

John

Meta kundërshton Kushtetuesen për zgjedhjet vendore? PS: Kjo punë ka marrë fund, morën mësimin e duhur! Fitoi e drejta e shqiptarëve për të votuar