Radha në doganë/ Përkeqësohet gjendja shëndetësore e një qytetareje

1597393376_rradha.jpg

Gjendja shëndetësore e një qytetareje në Kakavijë është rënduar. Burime për Report Tv bëjnë me dije se prej mbrëmjes së djeshme ajo ka shfaqur probleme shëndetësore. Qytetarët prej 3 ditësh po qëndrojnë në radhë në pritje për të kaluar drejt Greqisë, mes temperaturave të larta, diellit të fortë, por edhe gjatë natës.  


Lajmi kryesor:

Radha në Kakavijë/ Pa ujë e bukë, shqiptarët 3 ditë në pritje për testin që të ikin në Greqi! Radha e makinave 20 km! Shtohen mjekët dhe tamponët në kufi


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se hapja e listave do të sjellë deputetë më cilësore në Kuvend?×

Lajmi i fundit

John

Covid/ Britani e Madhe përsëri sot mbi 4000 raste infeksioni...regjistrohen edhe 11 viktima