Rama e akuzoi për mashtrim, Shkullaku i përgjigjet: Po të bëri punë kjo video e ky montazh për në SPAK, ta kam fal

Armand Shkullaku

Analisti Armand Shkullaku i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama pasi ky i fundit i kushtoi një video, ku e akuzonte se gjatë emisionit "Opinion" gënjeu duke thënë se inceneratori i Elbasanit nuk punon, ndonëse ai vetë pak vite më parë i kishte kushtuar një reportazh ku tregonte të kundërtën.

Përmes një postimi në rrjete sociale Shkullaku i përgjigjet Ramës me një fjali, duke i thënë se nëse i bën punë kjo video dhe ky montazh për në SPAK ia ka falë, duke treguar kështu se do ta denoncojë.

"Per videoklipin e Edi Rames qe ma kishte kushtuar me zërin e tij: Po të beri pune kjo video e ky montazh per ne SPAK, ta kam fal", shkruan Shkullaku.

Sipas Ramës, Shkullaku jo vetëm nuk kërkoi ndjesë për dizinfomimin e vazhdueshëm të publikut lidhur me impiantin e Elbasanit sikundër premtoi fillimisht, por vijoi propagandën mohuese sy për sy.

 

Be.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet që Kuvendi të presë opinionin e Venecias përpara se të rivotojë Kodin Zgjedhor?

Komento

Komente

 • Ppsh: 18/10/2020 21:18

  Dicka calon te ai inceratori, si eshte e mundur qe ky prodhon energji ja jep ere por ska marre asnje grosh sepse nuk kane akorduar cmimin per kw. E kush e ha kete? Apo del ajo fjala qe te gjithe inceneretoret i ka njeri dhe ai i elbasanit vetem shenon sesa kw ka prodhuar se faturat i ben vetem nje incerator meqe i paska vetem njeri. Apo e kane lene zvarre me qellim qe ta cojne ne arbitrazh dhe te marrin dhe keta nja 100 milion € se u be mode nga kjo qeveri

  Përgjigju
 • Mondi: 18/10/2020 19:53

  Rama eshte i madh si ju ka quajtur o shkullak kazan. Jo ti per mua je legen

  Përgjigju
 • He ar: 18/10/2020 18:20

  Brv shullaku , fole e ste kthej asnjehere pergjigje pervec fyerjeve . Une e kam pare programin nga fillimi deri ne fund , syte e mi rrinin vetem te vrima e hundes e edi rames e deformuar ose e agjustuar . Edit bravo kur flasin me shum gazetart se opozita , per kokat e jam fjalen

  Përgjigju
 • Basha: 18/10/2020 17:13

  Shkullaku vogel nuseron se pas bashes po mediton

  Përgjigju
 • Fshati: 18/10/2020 17:09

  A mund te me tregoje dikush Shkullaku dhe gazetaret e tjere qe ishin ne studio, ku jane diplomuar ?

  Përgjigju
  • Ilir: 19/10/2020 07:45

   Po Ed Rilindja ku eshte diplomuar...!?

 • besa: 18/10/2020 16:00

  SPAKU pune tjeter ti Shkullak na sqaro publikisht kur genjeve heren e pare a te dyte, se tani per tani ti je genjeshtari

  Përgjigju
 • Gazetari pamvarur: 18/10/2020 15:43

  Rama të përdhunoi në debat, në cdo minutë të fliste jo në emër, por në mbiemrin e pjerdhur që ke, i shkullaku o shkulllak o shkulllak, kaq mjafton të kuptosh që Rama të poshtëroi në mënyrë shumë fine.

  Përgjigju
 • XXXX: 18/10/2020 15:41

  O shkullak kurva, ku i gjete leket ti o kurve qe ke bler vile ne rolling hills? Apo dhe ty ti ka len plaka trashegim si shume lyrasheve te tjere.

  Përgjigju
 • Kacidhe: 18/10/2020 15:11

  O Shkullaq ti uli breket ne toke Rama ha nje mut tani

  Përgjigju
 • Tirona: 18/10/2020 15:06

  Kete vidioklip qe ka bere Kryeministri Rama nuk e ka bere per ta cuar ne SPAK , por e ka bere per ta perdorur ne fushate per ti treguar te verteten atyre votuesve qe jane te lekundur, per Ata qe nuk votojne asnjehere, per votuesit qe kane votuar djathtas, por e djathta e tyre po i zhgenjen me "analistet dhe gazetaret" shpifes, qe te gjithe keta votat e tyre tja adresojne PS per ti dhene nje shuplake te forte dhe nje mesim (MESO, MESO ,MESO ) PD , qe kjo Parti ne te ardhrmen te kete Mesuar dhe mos te perseriti gabimet e se djeshme.

  Përgjigju
 • Agim Cupja: 18/10/2020 15:01

  Loti vazhdon, duhet te shkoni te gjithe perpara tatimeve e te na thoni leket si i bete...

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Mediu thirrje opozitës: Boll me akuza Ramës! E domosdoshme një platformë e qartë e së djathtës